Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1112
28.02.2011, 12:13
myślę że wczorajszy program na antenie canal+sport powinien nazywać się legia+extra. dziekuję
srają tylko o tym przez 3/4 programu, o Wisełce powiedzieli na... 3minuty przed końcem
sorin320
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorin320
Znajdź inne posty napisane przez sorin320