Ar222 napisał(a):

|
dynek.pl absolutnie niezbędne to jest tylko zgromadzenie 22 kopaczy i piłka, ale wydawało mi się, że mierzymy ciut wyżej - nie tylko piłkarsko, ale również jeśli chodzi o organizację widowiska. Argument, że race są niebezpieczne zupełnie mnie nie przekonuje. Jak ktoś jest debilem, to nawet bananem może komuś krzywdę zrobić, wbijając go w oko, ale to nie jest powód żeby wprowadzić prohibicję na banany. Pirotechnika, stosowana z głową, może być dużym uatrakcyjnieniem meczu, ale żeby szersze grupy ludzi to dostrzegły, to trzeba wyeliminować takie sytuacje, jak to, której dotyczy ta dyskusja.
|
Podalem jako przyklad Bundeslige gdzie mozna bez uzycia rac stworzyc dobre widowisko i doba atmosfere na trybunach,
a co do swojeo przykladu to jest slaby - pomysl o konsekwencjach oberwania bananem, a oberwania płonąca raca i tu jest klucz do odpowiedzi dlaczego wnoszenie bananow na stadion jest dozwolone, a rac nie.