Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 28.02.2011, 12:12
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
dynek.pl absolutnie niezbędne to jest tylko zgromadzenie 22 kopaczy i piłka, ale wydawało mi się, że mierzymy ciut wyżej - nie tylko piłkarsko, ale również jeśli chodzi o organizację widowiska. Argument, że race są niebezpieczne zupełnie mnie nie przekonuje. Jak ktoś jest debilem, to nawet bananem może komuś krzywdę zrobić, wbijając go w oko, ale to nie jest powód żeby wprowadzić prohibicję na banany. Pirotechnika, stosowana z głową, może być dużym uatrakcyjnieniem meczu, ale żeby szersze grupy ludzi to dostrzegły, to trzeba wyeliminować takie sytuacje, jak to, której dotyczy ta dyskusja.
Podalem jako przyklad Bundeslige gdzie mozna bez uzycia rac stworzyc dobre widowisko i doba atmosfere na trybunach,
a co do swojeo przykladu to jest slaby - pomysl o konsekwencjach oberwania bananem, a oberwania płonąca raca i tu jest klucz do odpowiedzi dlaczego wnoszenie bananow na stadion jest dozwolone, a rac nie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując