Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8583
Stary 28.02.2011, 11:59
Przecież to było do przewidzenia,że z takim właścicielem w Polonii nigdy nie będzie poważnej piłki.

W Derbach mogą ugrać remis,bo Legia nie jest na jakimś gigantycznym poziomie. Remis z Cracovią uważam mimo wszystko za porażkę. Zespół taki jak Legia powinien Parchów stuknąć ile chce i jak chce. Po takim starcie jakiś fajerwerków z udziałem Legii w najbliższym czasie się nie spodziewam, tak więc remis w wykonaniu Legii jest możliwy z równie żałosną jak Parchy Polonią. Stanie Polonia na połowie i problem,bo drużyny Skorży nie potrafiły nigdy grać ataku pozycyjnego.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując