|
Przecież to było do przewidzenia,że z takim właścicielem w Polonii nigdy nie będzie poważnej piłki.
W Derbach mogą ugrać remis,bo Legia nie jest na jakimś gigantycznym poziomie. Remis z Cracovią uważam mimo wszystko za porażkę. Zespół taki jak Legia powinien Parchów stuknąć ile chce i jak chce. Po takim starcie jakiś fajerwerków z udziałem Legii w najbliższym czasie się nie spodziewam, tak więc remis w wykonaniu Legii jest możliwy z równie żałosną jak Parchy Polonią. Stanie Polonia na połowie i problem,bo drużyny Skorży nie potrafiły nigdy grać ataku pozycyjnego.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|