Była kiedyś akcja ultraprotest. Jak się nie mylę kompletnie ona nic nie dała, dlatego też jestem zdania, że nie strzelamy sobie nic w kolano czy gdziekolwiek. Co najwyżej najświętsza gazeta świata zwymyśla coś o kibolach, chuliganach, bandytach, złodziei i dilerach. Choć w przypadku RTSu czeka ich dłuższy odpoczynek od wyjazdów i to jest minus tej całej sprawy.
Jaroo1 napisał(a):

|
No i niestety chlopak z Legii mozna powiedziec ze zostal slusznie ukarany.
|
Martwią takie posty, nie ważne co zrobił Widzew, taka opinia o piątkowym racowisku nie powinna paść.