Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 28.02.2011, 10:58
Co do wypowiedzi Skorzy to cieta, dowcipna riposta wpisujaca sie w konwencje programu - ludzie przywiozujacy do niej zbyt duza wage i szukajacy drugiego dna nie maja chyba w ogole dystansu do otaczajacego nas swiata
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując