Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8577
Stary 28.02.2011, 09:47
Jestem rozczarowany i to bardzo. Jeżeli Smolarek nie będzie grał na takim poziomie, na jaki się wycenił, to jest bardzo bliski Klubu Kokosa. Już w drugim meczu dość, że nie zdobył bramki, to nie stworzył żadnego zagrożenia - grzmiał Wojciechowski.

Prezes Polonii skrytykował również decyzję Theo Bossa, trenera warszawskiej ekipy.


- Pod nieobecność Mierzejewskiego, moim zdaniem Bruno nie powinien grać na boku, a w środku - denerwował się szef Czarnych Koszul, który przed meczem zapowiadał, że nie zadowoli go nawet jednobramkowe zwycięstwo.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Mieć takiego prezesa to skarb
Odpowiedz cytując