|
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Kowalski, Bunoza, Jaliens, Paljic - Sobolewski, Garguła, Sivakov - Małecki,Żurawski, Kirm
Zmiany:Jirsak, Genkov, Melikson
Gole: Małecki, Kirm, Żurawski
Ostatnio edytowane przez Dean : 01.03.2011 o godz. 16:29.
|