Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#727
Stary 28.02.2011, 08:26
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Teraz przede wszystkim potrzeba zgrywania się zawodników ze sobą. Dlatego dziwią mnie komentarze jakoby połowa składu powinna dostać wolne.. Nie tędy droga panowie. Niech zacznie najsilniejszy skład (z Sobolem, Meliksonem i całą resztą), niech dostaną +/- godzinę i jak uda im się zrobić dobry wynik to wtedy można Riosa, Żurawia, Gargułę i pozostałych zmienników testować.

We wtorek najważniejszy jest wynik, później możliwość zgrania składu przed kolejnym meczem o MP i dopiero na trzecim miejscu można myśleć o dawaniu szansy zawodnikom z szerokiej kadry.
Racja. Od zgrywania są treningi. Priorytetem jest Puchar Polski i kolejne zwycięstwa i trofea. Niech chłopaki uwierzą w siebie!