dj_ibutti napisał(a):

|
Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz. Czemu Wy tak podchwytujecie to wszystko co mówią 'dziennikarze/komentatorzy' i uznajecie jako prawdę objawioną? Smokowski powiedział "w ogóle nie było tu słychać szydery, ani trochę" i wszyscy podłapali że Maciek szydzi z Roberta. Przytuła powie w komentarzu, że Małecki gra egoistycznie i bach pół forum "Mały egoista! Do zmiany". Mielcarski powie: "Sivakov zagrał super" i pół forum "Sivakov super", Borek powie, że Pawełek popełnił błąd i wszyscy "Pawełek zawalił". Używacie czasem swojego mózgu do myślenia, czy tylko do pracy odtwórczej?
|
Mnie zastanawia dlaczego podejrzewasz, że myśli za mnie Smokowski. Szyderę było czuć jak stąd na Grenlandię. Dlatego Smokowski jak i każdy kto słuchał i akurat wtedy nie skupiał się na pitraszeniu kanapek czy trzymaniu baby za kolano ją wyłapał. Że świadczy to o Maćku jest to fakt bo jeśli straci swoją milusiowatość i łatwość radzenia sobie z mediami to wiele więcej mu nie zostanie.