Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9490
Stary 28.02.2011, 08:10
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz. Czemu Wy tak podchwytujecie to wszystko co mówią 'dziennikarze/komentatorzy' i uznajecie jako prawdę objawioną? Smokowski powiedział "w ogóle nie było tu słychać szydery, ani trochę" i wszyscy podłapali że Maciek szydzi z Roberta. Przytuła powie w komentarzu, że Małecki gra egoistycznie i bach pół forum "Mały egoista! Do zmiany". Mielcarski powie: "Sivakov zagrał super" i pół forum "Sivakov super", Borek powie, że Pawełek popełnił błąd i wszyscy "Pawełek zawalił". Używacie czasem swojego mózgu do myślenia, czy tylko do pracy odtwórczej?

Mnie zastanawia dlaczego podejrzewasz, że myśli za mnie Smokowski. Szyderę było czuć jak stąd na Grenlandię. Dlatego Smokowski jak i każdy kto słuchał i akurat wtedy nie skupiał się na pitraszeniu kanapek czy trzymaniu baby za kolano ją wyłapał. Że świadczy to o Maćku jest to fakt bo jeśli straci swoją milusiowatość i łatwość radzenia sobie z mediami to wiele więcej mu nie zostanie.
Odpowiedz cytując