http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Arka Gdynia - Lech Poznań 0-0
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1-1
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0-1
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1-0
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-1
Śląsk Wrocław - Cracovia 1-0
Widzew Łódź - Korona Kielce 1-1
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2-1