Ależ właśnie starałam się przekazać, że w Wysokie Tatry wcale nie jest tak daleko.
Z Białki - ok pół godziny drogi
Kasina jest niezła ( udało mi się pojechać tam przed Sylwestrem ) - ale jednak to nie ta klasa.
No i ten stok - niby długi a jednak tak jakoś szybko się kończy

Proporcje czasu spędzonego na krzesełku do czasu zjazdu są zdecydowanie zaburzone
