Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 28.02.2011, 07:43
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Eee

Nie trzeba tak daleko jechać żeby złapać piękną pogodę
Ależ właśnie starałam się przekazać, że w Wysokie Tatry wcale nie jest tak daleko.
Z Białki - ok pół godziny drogi


Kasina jest niezła ( udało mi się pojechać tam przed Sylwestrem ) - ale jednak to nie ta klasa.
No i ten stok - niby długi a jednak tak jakoś szybko się kończy
Proporcje czasu spędzonego na krzesełku do czasu zjazdu są zdecydowanie zaburzone
Odpowiedz cytując