Acima napisał(a):

|
Warto zauważyć, że po raz kolejny murawy nie powąchał ostatni wielki "talent" ligi serbskiej, czyli Ubiparip, a przecież Lech nie ma problemów bogactwa z przodu. Należy sobie przypomnieć jak niektórzy na tym forum narzekali, że Lech wypedził Wisłe w pseudowyścigu medialnym o tego piłkarza.
|
Ja czytałem gdzieś, że Wisła świadomie z niego zrezygnowała, bo mimo, że statystyki miał dobre to nie miał ogrania w meczach o najwyższe cele - LM, Mistrzostwo, LE itp.