Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8576
Stary 28.02.2011, 00:39
Acima napisał(a):Wyświetl post
Warto zauważyć, że po raz kolejny murawy nie powąchał ostatni wielki "talent" ligi serbskiej, czyli Ubiparip, a przecież Lech nie ma problemów bogactwa z przodu. Należy sobie przypomnieć jak niektórzy na tym forum narzekali, że Lech wypedził Wisłe w pseudowyścigu medialnym o tego piłkarza.
Ja czytałem gdzieś, że Wisła świadomie z niego zrezygnowała, bo mimo, że statystyki miał dobre to nie miał ogrania w meczach o najwyższe cele - LM, Mistrzostwo, LE itp.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując