KOMINEK napisał(a):

|
Tylko, że Genkov grał z lekkim przeziębianiem ale Meliksona pod koniec łapały skurcze, tak że chyba oni nie wystąpią
|
Melikson nigdy nie grał w takich warunkach pogodowych. Dla mnie wielki podziw że koleś tak wiele pokazał w pierwszym meczu. Gdyby reszta drużyny potrafiła za nim nadążyć to mielibyśmy 3-0.