|
Zgodzę się z innymi tutaj, że powinniśmy grać najlepszym składem. Mamy atut własnego boiska i powinniśmy na nim zgnieść Podbeskidzie by podejść spokojnie do rewanżu.
Chciałbym by w wyjściowym składzie zagrał oczywiście Melikson, ale i Genkov z Riosem jako napastnicy. Podoba mi się gra Riosa, umie się utrzymać przy piłce, ma dobrą technikę, mógłby wyglądać ciekawie przy Genkovie. Poza tym wydawało mi się zawsze, jakby Rios nie miał z kim grać, teraz jest Melikson i raczej by się dobrze dogadywali na boisku.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!
|