mr_kwolf napisał(a):

|
Według mnie powinniśmy wystawić najmocniejszy skład, żeby osiągnać jak najlepszy wynik. Wtedy będzie można w rewanżu poeksperymentować jak będzie mieli "awans w kieszeni".
|
Też tak uważam i to nie tylko jeśli chodzi o wynik. Nie zapominajmy że jednak w zespole znów zaszły spore zmiany. Nasi zawodnicy nie mają za sobą wspólnie rozegranych kilkudziesięciu spotkań tylko dwa sparingi i jeden mecz ligowy. Mimo solidnego spotkania w Gdyni to nie jest jeszcze maszynka która funkcjonuje jak należy.