Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 27.02.2011, 22:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Według mnie powinniśmy wystawić najmocniejszy skład, żeby osiągnać jak najlepszy wynik. Wtedy będzie można w rewanżu poeksperymentować jak będzie mieli "awans w kieszeni".
Też tak uważam i to nie tylko jeśli chodzi o wynik. Nie zapominajmy że jednak w zespole znów zaszły spore zmiany. Nasi zawodnicy nie mają za sobą wspólnie rozegranych kilkudziesięciu spotkań tylko dwa sparingi i jeden mecz ligowy. Mimo solidnego spotkania w Gdyni to nie jest jeszcze maszynka która funkcjonuje jak należy.