Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9486
Stary 27.02.2011, 22:37
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Nie kumam o co Ci chodzi? Uważam, że odpowiedział z klasą na dosyć niewygodne pytanie obracając sprawę w żart.
No proszę Cię


Aż trudno nie dostrzec w jego wypowiedzi kpiny. Czasami grymas dużo mówi o człowieku a co dopiero taki brak panowania nad sobą. Nawet ten gostek z PS tylko uśmiechnął się z politowaniem.
Z drugiej stromy zwróciłem na to uwagę jako na ciekawostkę nie żebym chciał tu coś o złotoustym..... bo moim zdaniem nie ma o kim.
Odpowiedz cytując