Oldpara napisał(a):

Nie kumam o co Ci chodzi? Uważam, że odpowiedział z klasą na dosyć niewygodne pytanie obracając sprawę w żart.
|
No proszę Cię
Aż trudno nie dostrzec w jego wypowiedzi kpiny. Czasami grymas dużo mówi o człowieku a co dopiero taki brak panowania nad sobą. Nawet ten gostek z PS tylko uśmiechnął się z politowaniem.
Z drugiej stromy zwróciłem na to uwagę jako na ciekawostkę nie żebym chciał tu coś o złotoustym..... bo moim zdaniem nie ma o kim.