Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43763
Stary 27.02.2011, 22:15
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
O Sobolewskim faktycznie zapomniałem, ale on ma klauzulę w umowie o jej przedłużeniu o kolejny rok i zapewne z tego skorzysta.
Kowalskiego pomijam z rozruchu, nie wiem jakim absurdem musiałby wykazać się dyrektor sportowy, aby przedłużyć z nim kontrakt. Może i wychowanek, ale to nie jest piłkarz na poziomie ekstraklasy.
Cikos również jest bardzo słaby. Według mnie mógłby zostać w klubie jedynie jako rezerwowy.

Tak czy inaczej w lecie konieczne będą transfery:
- 2 bocznych obrońców
- co najmniej 1 napastnika

Obecnie pomyślałbym nad ustawieniem obrony w ten sposób (od lewej do prawej)
Palic - Bunoza - Chavez - Jaliens lub Palic- Bunoza - Jaliens - Chavez
Odpowiedz cytując