PiotrG napisał(a):

O Sobolewskim faktycznie zapomniałem, ale on ma klauzulę w umowie o jej przedłużeniu o kolejny rok i zapewne z tego skorzysta.
Kowalskiego pomijam z rozruchu, nie wiem jakim absurdem musiałby wykazać się dyrektor sportowy, aby przedłużyć z nim kontrakt. Może i wychowanek, ale to nie jest piłkarz na poziomie ekstraklasy.
|
Cikos również jest bardzo słaby. Według mnie mógłby zostać w klubie jedynie jako rezerwowy.
Tak czy inaczej w lecie konieczne będą transfery:
- 2 bocznych obrońców
- co najmniej 1 napastnika
Obecnie pomyślałbym nad ustawieniem obrony w ten sposób (od lewej do prawej)
Palic - Bunoza - Chavez - Jaliens lub Palic- Bunoza - Jaliens - Chavez