Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6804
Stary 27.02.2011, 22:09
A mnie dzieki Lechowi kuponik wszedł nie duzo ale zawsze cos :d hehehehe

(postawilem na wygrana w LE - City i Liverpoolu oraz na awans Bragi)
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując