Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL
Offline
#
6804
27.02.2011, 22:09
A mnie dzieki Lechowi kuponik wszedł
nie duzo ale zawsze cos :d hehehehe
(postawilem na wygrana w LE - City i Liverpoolu oraz na awans Bragi)
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
bouli76
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bouli76
Znajdź inne posty napisane przez bouli76