domofon napisał(a):

Brawo Glowa !
"... ile Cie trzeba cenic ten tylko sie dowie, kto Cie stracil"
Widzac jakie obecnie mamy problemy z obrona, nasz byly kapitan to prawdziwy skarb. Wart kazde pieniadze.
|
5 meczów z rzędu bez straty bramki. Faktycznie problemy, że hoho.