Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.02.2011, 21:47
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co czytac takich wypowiedzi
Czemu?

Lepiej słuchać peanów pochwalnych w wykonaniu Mielcarskiego? bo tak przyjemniej?

Ludzie, nauczcie się szanować kogoś zdanie. Jak Iwan tak uważa to Jego sprawa. Mam nadzieję, że Wisła mu udowoni że nie ma racji.

Mielcarski był często tu krytykowany, jak nas pochwalił to nagle stał się ekspertem.

Iwan powie o Wiśle dobrze, to będzie "ma chłop rację, dobrze gada"
Powie źle, "plecie głupoty"
Odpowiedz cytując