mitmichael napisał(a):

|
Nie ma co czytac takich wypowiedzi
|
Czemu?
Lepiej słuchać peanów pochwalnych w wykonaniu Mielcarskiego? bo tak przyjemniej?
Ludzie, nauczcie się szanować kogoś zdanie. Jak Iwan tak uważa to Jego sprawa. Mam nadzieję, że Wisła mu udowoni że nie ma racji.
Mielcarski był często tu krytykowany, jak nas pochwalił to nagle stał się ekspertem.
Iwan powie o Wiśle dobrze, to będzie "ma chłop rację, dobrze gada"
Powie źle, "plecie głupoty"
