Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2011, 21:35
Paljic zagral bardzo dobrze, jeden z najlepszych jego meczow w Wisle, duzo biegal, szukal gry, ogolnie bardzo aktywny
nie wiem jak wy ogladacie te mecze, ze nawet z perspektywy tv nie potraficie dostrzec kto jak gral
ledwo pierwszy mecz zagralismy a juz czesc Maleckiego chciala wy..bac jeszcze w trakcie meczu a juz po samym meczu Kirm i Paljic out bo Wisla nie przeprowadzila dobrej akcji lewa strona
krotko mowiac ch.. z takimi ekspertami
Odpowiedz cytując