|
To, co Iwan mówi, jest nielogiczne. Jesli pogoń Wisły będzie skuteczna - a będzie! - to Jagiellonia nie zostanie mistrzem. Moim zdaniem tekst źle przygotowany do druku; nawet jesli Iwanowi coś takiego się powiedziało (nie wykluczam), to zadaniem dziennikarza jest dopytać, poprawić i przedstawić do autoryzacji.
Tak poza tym, farben, to chyba nie ten wątek.
Z Ruchem wygramy, zapewne wysoko. Będzie potężne wsparcie z naszej - kibiców - strony. Będzie lepsza pogoda nż w Gdyni. Będzie łatwiejszy przeciwnik niż Arka. Będzie Sobolewski chcący udowodnić, że nadal jest lepszym piłkarzem niż Wilk. Będzie zdrowy Genkov. Będzie lepsze zgranie (każdy trening się liczy).
|