Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1141
Stary 27.02.2011, 21:19
Jak by ktoś chciał zrobić filmik o Wiśle, bo ja nie mam talentu do takich spraw. Ale za to chciał bym takiej osobie polecić podkład muzyczny który nadawał by niesamowity klimat.

Mowa tu o muzyce od Two Steps From Hell

A tu daje przykład: http://www.youtube.com/watch?v=kVLiw8kvBRg

Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś z mojej propozycji skorzysta i zmontuje nam ekstra film
Odpowiedz cytując