Jak by ktoś chciał zrobić filmik o Wiśle, bo ja nie mam talentu do takich spraw. Ale za to chciał bym takiej osobie polecić podkład muzyczny który nadawał by niesamowity klimat.
Mowa tu o muzyce od Two Steps From Hell
A tu daje przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=kVLiw8kvBRg
Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś z mojej propozycji skorzysta i zmontuje nam ekstra film
