Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
domofon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
5338
27.02.2011, 21:04
Brawo Glowa !
"... ile Cie trzeba cenic ten tylko sie dowie, kto Cie stracil"
Widzac jakie obecnie mamy problemy z obrona, nasz byly kapitan to prawdziwy skarb. Wart kazde pieniadze.
domofon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domofon
Znajdź inne posty napisane przez domofon