Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.02.2011, 21:01
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie tak dawno był wałkowany tu temat pochwał Mielcarskiego dotyczących fantastycznej roboty jaką wykonał Siva, ohy, achy, a Ty mu tylko 5 dajesz Oj panie ekspert..
Dokładnie. Mielcarski znakomicie udowodnił jaką pracę na boisku robił Mihail. Moim zdaniem Białorusin jest najbardziej niedocenianym naszym piłkarzem z tego meczu. Może za mało udzielał się w ofensywie za to znakomicie asekurował zarówno Melexa jak i środkowych obrońców. To dzięki niemu Melex miał tyle swobody i był tam gdzie chciał. Mihail Brawo!
Odpowiedz cytując