|
Amika nawet w meczu z nami nie zapełniła stadionu w 80%.
Niestety we Wrocku, Gdańsku czy Poznaniu mają w głowach euro, nic poza tym najwidoczniej. Amika ma największy potencjał jeśli chodzi o frekwencję i oni ledwo ledwo dyszą. Takie kolosy nie zawsze czołowe drużyny Angielskie zapełniają, 44 tyś miejsc i 19 tyś na meczu z BARDZO ATRAKCYJNYM Widzewem (2 koła z Łodzi) dla nich to jak derby zaraz po meczu z Legią.
Co do ich meczu to czy przypadkiem płaczek Uwajaj uwajaj nie zagra z Arką za kartki?
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.02.2011 o godz. 19:05.
|