Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8556
Stary 27.02.2011, 18:55
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Czy jest ktoś wstanie odpowiedzieć na pytanie po co Amice tak duży stadion jak na ligę chodzi ich max 25 tyś ? Przecież oni tego stadionu nie zapełnią na lidze.. no może jak Legia przyjedzie w co też wątpie...
No kibice Kuchenkorza chcieli chyba stadionik na max 30-35k, ale wiadomo, Euro i wybuchane ambicje tamtejszych polityków. Podobnie we Wrocławiu i Gdańsku. Dobrze, że u nas w Krakowie nie ulegnięto tej ogólnokrajowej gigantomanii.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując