FajQ napisał(a):

|
Czy jest ktoś wstanie odpowiedzieć na pytanie po co Amice tak duży stadion jak na ligę chodzi ich max 25 tyś ? Przecież oni tego stadionu nie zapełnią na lidze.. no może jak Legia przyjedzie w co też wątpie...
|
No kibice Kuchenkorza chcieli chyba stadionik na max 30-35k, ale wiadomo, Euro i wybuchane ambicje tamtejszych polityków. Podobnie we Wrocławiu i Gdańsku. Dobrze, że u nas w Krakowie nie ulegnięto tej ogólnokrajowej gigantomanii.