Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8551
Stary 27.02.2011, 18:09
tofik napisał(a):Wyświetl post
Albo dzisiaj w CF jak Feddek przeanalizował gre Bosackiego i Arboledy biegali każdy w złą stronę aż mi się śmiać chciało z tych tytanów taktyki
Żeby nie było, że się napinam jest dupa zbita i w miejsce Amiki mozna wstawić dowolną drużynę.
Najbardziej mi się śmiać chciało jak zobaczyłem wykop Arboledy (nieudany), po czym ten z ułańską fantazją wybiega z pola karnego robiąc tym samym miejsce dla napastników rywala.
Odpowiedz cytując