tofik napisał(a):

Albo dzisiaj w CF jak Feddek przeanalizował gre Bosackiego i Arboledy biegali każdy w złą stronę aż mi się śmiać chciało z tych tytanów taktyki
Żeby nie było, że się napinam jest dupa zbita i w miejsce Amiki mozna wstawić dowolną drużynę.
|
Najbardziej mi się śmiać chciało jak zobaczyłem wykop Arboledy (nieudany), po czym ten z ułańską fantazją wybiega z pola karnego robiąc tym samym miejsce dla napastników rywala.