Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11902
Stary 27.02.2011, 17:56
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
harimata- temu panu już podziękujemy

cytat należy do człowieka posiadającego nagrodę Nobla.

Może napisz do Pawlaka i się dowiedz co sądzi na ten temat bo jakoś nie wierzę że czyta to forum.

A czy Bartoszewski nie ma racji? Ile było gnid wtedy w Warszawie?
oczywiscie chodzi o Menachema Megina - byłego premiera Izraela.
A Ty, wiślak 86 co sadzisz na ten temat, że Pawlak wynegocjował dla nas cene gazu prawie dwukrotnie wyższą niż ta, jaka placa Brytyjczycy? I to jeszcze dizeki temu, że do negocjacji wkroczyła Unia, żeby nas uchronic przed jeszcze gorszymi warunkami tego kontraktu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....