wiślak 86 napisał(a):

harimata- temu panu już podziękujemy
cytat należy do człowieka posiadającego nagrodę Nobla.
Może napisz do Pawlaka i się dowiedz co sądzi na ten temat bo jakoś nie wierzę że czyta to forum.
A czy Bartoszewski nie ma racji? Ile było gnid wtedy w Warszawie?
|
oczywiscie chodzi o Menachema Megina - byłego premiera Izraela.
A Ty, wiślak 86 co sadzisz na ten temat, że Pawlak wynegocjował dla nas cene gazu prawie dwukrotnie wyższą niż ta, jaka placa Brytyjczycy? I to jeszcze dizeki temu, że do negocjacji wkroczyła Unia, żeby nas uchronic przed jeszcze gorszymi warunkami tego kontraktu?