Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
4290
27.02.2011, 17:21
NA G SIĘ NIE SIEDZI...
na głównej klubu było napisane dla kogo jest sektor G i po co tam w ogóle jakaś numeracja. dają bilet tam gdzie jest miejsce i dla wszystkich jest to bez znaczenia
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325