Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4290
Stary 27.02.2011, 17:21
NA G SIĘ NIE SIEDZI...

na głównej klubu było napisane dla kogo jest sektor G i po co tam w ogóle jakaś numeracja. dają bilet tam gdzie jest miejsce i dla wszystkich jest to bez znaczenia
Odpowiedz cytując