kreseq napisał(a):

Mecz Polonii z Gornikiem to jeden z gorszych "spektakli" ktore widzialem ostatnio.
Kopanina w srodku pola i kilka sytuacji pod bramka Gornika. 100% szanse mial Sobiech, reszta to slabe zagrozenie bramki Gornika no i kilka akcji po bledach obrony.
Co ciekawe to Gornik pod koniec mial w sumie 100% sytuacje, ale zawodnik nie trafil w swiatlo bramki
|
Mecz był jedną wielką kaszanką po prostu, wykopywanie piłki w kosmos, a la "oby jak najdalej od naszej bramki". Można minimalną część winy zwalić na murawę, która "nie zachwycała". Po prostu typowy styl jaki prezentuje się w polskiej lidze. Nic nowego.
Wygląda na to, że dwa piątkowe mecze wyrobiły już 100% normy całej atrakcyjności tej 16 kolejki.