|
Jestem w szoku. Stilic poza 18-meczową!? Potrafię zrozumieć, że ze Sportingiem Bragą ten zawodnik wyjątkowo słabo zagrał w Bardze i Bakero posadziłby go na ławce. Ale zupełnie poza kadrą? Jak na polską ligę, Stilic jest zawodnikiem nietuzinkowym, chyba z najlepszym podaniem, świetnie wykonujący stałe fragmenty gry.
Nie rozumiem tego. Zupełnie.
|