Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 27.02.2011, 16:59
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Melikson długo u nas nie pogra. Gość wymiata jak Błaszczykowski za najlepszych lat.
hm po pierwsze przez 2,5 roku nie musimy go sprzedawać, a co za tym idzie cena za niego ewentualna to myślę, że będzie 5 milionów euro...
czy tyle ktoś zapłaci jednak za konczącego w tym roku 27 lat zawodnika?

w innym wypadku nie sądzę, żeby była potrzeba sprzedawania go
zarabia niezłe pieniądze
do tego ma szansę u nas na sukces sportowy i pewnie nawet finansowy też po ewentualnym awansie do fazy grupowej, któregoś z pucharów

kosztował sporo więc cena też będzie spora i wątpię żeby chętnych było aż tak wielu
Grosicki poszedł za milion a my napewno za tyle nie sprzedamy
Odpowiedz cytując