|
polecam Fidela Martineza.
Skrzydłowy do wzięcia za darmo,ma 2 mecze w rep. ekwadoru i chyba jedną bramkę,bez problemu przejdzie do najsłabszych polskich drużyn ( U mnie do Ruchu,Lechii)
ps. Gdzie jest zakladka w ktorej moge zobaczyć współczynnik krajowy itp.?
|