Mecz Polonii z Gornikiem to jeden z gorszych "spektakli" ktore widzialem ostatnio.
Kopanina w srodku pola i kilka sytuacji pod bramka Gornika. 100% szanse mial Sobiech, reszta to slabe zagrozenie bramki Gornika no i kilka akcji po bledach obrony.
Co ciekawe to Gornik pod koniec mial w sumie 100% sytuacje, ale zawodnik nie trafil w swiatlo bramki.
Prawda jest taka ze Polonia bez Mierzejewskiego jest cienka jak barszcz. Zadnej konkretnej akcji, skrzydla jakies takie chyba niedotlenione, ogolnie nedza.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela - Tutaj jest wiekszosc transmisji, jesli nie ma zadowalajacej Cie jakosci to chyba nie bedzie
