Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5379
Stary 27.02.2011, 16:40
Nie mogłem się powstrzymać i muszę się pochwalić W 5 sezonie gry(dla odmiany tym razem nie Wisłą a Legią) osiągnąłem taki oto wynik w oficjalnym meczu(el. LM)



Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 27.02.2011 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując