Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 27.02.2011, 16:35
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem?
Odpowiedz cytując