Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4277
Stary 27.02.2011, 16:22
A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?
Odpowiedz cytując