Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
4277
27.02.2011, 16:22
A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha