Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Norek28
Member
Od: 11.2008
Offline
#
4275
27.02.2011, 16:17
A jaka będzie sytuacja z wejściem, ogólnie bilety pozostają imienne? Będzie trzeba okazać jakiś dowód tożsamości przy wejściu? Mam nadzieje że nie, bo nie wyobrażam sobie żeby wszystko 18 tys osób sprawdzano ;d
Norek28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Norek28
Znajdź inne posty napisane przez Norek28