Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Norek28
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 27.02.2011, 16:17
A jaka będzie sytuacja z wejściem, ogólnie bilety pozostają imienne? Będzie trzeba okazać jakiś dowód tożsamości przy wejściu? Mam nadzieje że nie, bo nie wyobrażam sobie żeby wszystko 18 tys osób sprawdzano ;d
Odpowiedz cytując