Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 27.02.2011, 15:52
A gdzie wyczytałeś, że piszę o tej sytuacji? Napisałem tak gdzieś? Zacytuj.
Crazykaro, ja pytam czy to jest normalne? Dla mnie patologia. Ale to chyba nie ten temat. Ode mnie tyle.
Ostatnio edytowane przez Kowalski : 27.02.2011 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując