Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 27.02.2011, 15:47
w składzie na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Bunoze,Kewa na lewej stronie, Łobodzińskiego Gargułe Paljica w pomocy reszta składu bez zmian mecz na pewno nie będzie łatwy obstawiłbym wynik 3-1
a co do Riosa fajnie by było gdyby ten temat się skończył gość niestety nie przekonał do siebie ani Maaskanta ani znacznej liczby kibiców
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski