|
Czekaliśmy tyle czasu na ten mecz i już za niecały tydzień będziemy mogli pokazać na co nas stać...a piłkarze na co stać ich !Po zwycięstwie w Gdyni w niezłym stylu czas na Ruch.Na własnym boisku nie wyobrażam sobie straty punktów.Jaki skład na ten mecz ?Chciałbym zobaczyć Wilka jednak po powrocie Sobolewskiego ciekawe jak ustawi to Maskaant.Chłopak nie może marnować się na ławce.Liczę że pierwszą bramkę w naszych barwach zdobędzie Genkov.Szczerze już się nie mogę doczekać !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|