|
W takim meczu Maskaant powinien dać w końcu szansę Riosowi.Z całym szacunkiem do Podbeskidzia grają jednak klasę niżej i to my bez problemu powinniśmy awansować choć jak myślę jest to dla nich z większości mecz życia i przy naszym niezgraniu łatwo być nie musi wbrew pozorom nawet na własnym stadionie.
|