Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 27.02.2011, 14:48
W takim meczu Maskaant powinien dać w końcu szansę Riosowi.Z całym szacunkiem do Podbeskidzia grają jednak klasę niżej i to my bez problemu powinniśmy awansować choć jak myślę jest to dla nich z większości mecz życia i przy naszym niezgraniu łatwo być nie musi wbrew pozorom nawet na własnym stadionie.