rw88 napisał(a):

|
Po dzisiejszym meczu jestem gorącym zwolennikiem sprawdzenia Augustyna w meczu reprezentacji na środku obrony, nawet jeśli nie gra regularnie w lidze włoskiej, to jest półka wyżej niż Kamil Glik, jeśli chodzi o umiejętności.
|
O tym samym mówił dziś Boniek. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem jeszcze poczynań Augustyna we Włoszech, może z tego względu że widziałem jego "popisy" w Legii i postawiłem na nim krzyżyk. Naprawdę mogą być z niego ludzie?