|
Szkoda Augustyna, grał bardzo dobre zawody na środku defensywy, wygrał chyba wszystkie pojedynki główkowe w tym meczu, a sędzia podyktował skandalicznego karnego dla Genui, gdzie rzekomym winowajcom był Błażej no i trudno powiedzieć co w tej sytuacji zrobi Simeone. Pewne jest, że Augustyna czeka pauza, a potem zapewne ławka.
Komentatorzy na ESPN mówili tylko coś w stylu "unbelieveable, UN-BE-LIEVEABLE decision by referee!!". Zresztą odniosłem wrażenie, że sumienie ugryzło zawodnika co strzelał tą jedenastkę, bo strzelił tego karnego fatalnie, w taki sposób, jakby zupełnie nie chciał strzelić tego gola. Widać, że komuś nie pasuje żeby utrzymała się Catania w lidze włoskiej, a co do tego, że jest to strasznie skorumowana liga, to chyba nikt nie ma wątpliwości. Szkoda tylko, że nasz zawodnik padł tego ofiarą.
Po dzisiejszym meczu jestem gorącym zwolennikiem sprawdzenia Augustyna w meczu reprezentacji na środku obrony, nawet jeśli nie gra regularnie w lidze włoskiej, to jest półka wyżej niż Kamil Glik, jeśli chodzi o umiejętności.
|