emj10 napisał(a):

Boniek w Futbol Cafe nieźle podsumował obiekcje Smudy co do niektórych piłkarzy w kadrze:
"Boruc ma paszport, ale nikt go nie chce. Inni nie mają paszportu, ale ich z chęcią by wziął" 
Oj Franek, Franek.
|
za tego Dyzme to Smuda Boruca już nie powoła.