Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5741
Stary 27.02.2011, 13:56
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Boniek w Futbol Cafe nieźle podsumował obiekcje Smudy co do niektórych piłkarzy w kadrze:
"Boruc ma paszport, ale nikt go nie chce. Inni nie mają paszportu, ale ich z chęcią by wziął"

Oj Franek, Franek.
za tego Dyzme to Smuda Boruca już nie powoła.
Odpowiedz cytując