Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 27.02.2011, 13:44
Co do składu na wtorkowy mecz, to obawiam się, że trener Maaskant wymieni kilku graczy. Mam nadzieję jednak, że Melikson będzie grał od początku, bo szczerze mówiąc chcę zobaczyć jego grę na żywo, w dodatku to będzie również mój debiut na R22. Myślę, że Robert wstawi na bramkę Jovanica, który może nie jest tak pewny jak Pareiko, ale z Podbeskidziem da sobie raczej radę. Małecki, Sobol powinni grać od początku. To samo Genkov. Riosa bym wpuściła w drugiej połowie, ale nie na ostatnie 20 minut tylko na całą polówkę na przykład.