|
Co tak wszyscy rzuciliście się na tego Lecha?
Chciałbym zauważyć taką prawidłowość, że po meczu LE, Lech dostawał w lidze baty, kolejno od 1-2Legia, 0-1Bełchatów, 0-2Górnik, 0-1Ruch. Teraz są po dalekiej wyprawie do Portugalii, gdzie było 20 st, wracają do Polski jest -10st. A jakby tego było mało, prezentują się przeciętnie..
Nie wróżę im dziś sukcesu(oczywiście mogę sie przejechać, bo to tylko gra) i gram delikatnie x oraz x2. Kursy kolejno 3,75 i 2,37 bet365.
Zapomniałem jeszcze 0-1PoloniaW w PP.
Ostatnio edytowane przez Speedy : 27.02.2011 o godz. 13:21.
|