emj10 napisał(a):

|
Zawodników bez umowy można ściągnąć zawsze, a Vuk z tego co się zdaje wkrótce będzie wolnym zawodnikiem.
|
Czytałem z nim wywiad w "PS" i mówił, że za granicę klub puści go za darmo, a w Polskę pójdzie za 200 tys. złotych.
Ale to "PS", więc trzeba wziąć na to poprawkę.