Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8525
Stary 27.02.2011, 12:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zawodników bez umowy można ściągnąć zawsze, a Vuk z tego co się zdaje wkrótce będzie wolnym zawodnikiem.
Czytałem z nim wywiad w "PS" i mówił, że za granicę klub puści go za darmo, a w Polskę pójdzie za 200 tys. złotych.

Ale to "PS", więc trzeba wziąć na to poprawkę.
Odpowiedz cytując