Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11893
Stary 27.02.2011, 10:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
I żeby sprawa była jasna - nie mam zamiaru na ciebie donosić - po prostu uważam cie za debila.
Kto sie przezywa ten sam sie tak nazywa. Jak wiele spraw rozwiązuje ta przedszkolna prawda .


Dzisiaj każde zachowane można nazwać postępowym i nowoczesnym byle by było wystarczająco kretyńskie i bezcelowe. A jak dodatkowo kłóci się z nauką kościoła to już prawdziwa awangarda i każdy któremu taki postęp nie pasuje zasługuje na każdą obelgę. To się nazywa nowoczesna tolerancja
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.02.2011 o godz. 10:26.
Hej Nasz TS !!