1q2 napisał(a):

|
I żeby sprawa była jasna - nie mam zamiaru na ciebie donosić - po prostu uważam cie za debila.
|
Kto sie przezywa ten sam sie tak nazywa. Jak wiele spraw rozwiązuje ta przedszkolna prawda

.
Dzisiaj każde zachowane można nazwać postępowym i nowoczesnym byle by było wystarczająco kretyńskie i bezcelowe. A jak dodatkowo kłóci się z nauką kościoła to już prawdziwa awangarda i każdy któremu taki postęp nie pasuje zasługuje na każdą obelgę. To się nazywa nowoczesna tolerancja
